Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

10 Ekim 2009 Cumartesi

City'nin Defans Hattı


Mark Hughes beklerinin performansını beğenmediği için Barcelona'ya sarmış bu aralar... Bridge ve Micah-Richards'ın istediğini verememesinden dolayı Abidal ve Puyol'u istiyormuş. Şeyh Mansur her ne kadar para babası olsada özellikle Puyol'u koparamaz Barcelona'dan. Asıl şaşırtıcı olan ise Puyol'u sağbekte kullanmak isteyen Hughes'in Abidal'i de alıp iki çakılı bekle oynamak istemesi. Yapılanması Chelsky'nin Mourinho öncesi yapılanmasından çok daha başarılı olan City eğer ki transferler gerçekleşirse en gereksiz transferlerini yapacak bence.

9 Ekim 2009 Cuma

Roman Pavlyuchenko Köyüne Dönüyor!


Roman Pavlyuchenko Rusya'ya geri dönmek istiyormuş... Spurs'te mutsuz olduğunu belirten rus futbolcu Zenit'le görüşmeler yapıyormuş.
Hiddink'in Roman'a oynayacağı bir takıma gitmesi konusunda baskılar yaptığı daha önceden bilinen dedikodulardı. Ama bence Crouch'u kesemeyecek bir oyuncu değil Pavlyuchenko. Keşke kalıp birşeyler kanıtlama isteği duysaydı.
Bu sene Crouch'un dışında Defoe'yi de takıma tekrar katan Tottenham hücum hattında gerektiğinden fazla alternatifli bir takım oluşturmuştu. Tottenham'ın transfer politikasından birşeyler anlayabildiysek Darren Bent'in takımdan ayrılmasıyla forvet sayısı normale dönen Spurs ocak ayında Roman da ayrılınca sağa sola saldırır forvet forvet diyerek.
Related Posts with Thumbnails