Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

19 Ekim 2012 Cuma

I love you Hocam!


Geçen senenin yırtıcı, savaşan, her an gol atacakmış gibi oynayan takımı nerde hoca? Hamit mi bozdu takımı? Amrabat? Burak? Umut? Kim bozduysa kesip atalım takım kangren olmasın hocam. Puan kayıplarına ya da mağlubiyetlere üzülmüyorum da bu takım niye oynamıyor hocam? Sana kızamıyoruz da üzme bizi be hocam. Akhisar maçı itibariyle top oynamayı bıraktık be hocam. Rüya takım sandık kendimizi galiba. Manchester maçında ben de methiyeler düzdüm takıma da götlerinin kalkacağını bilmiyordum, kalksa da sen indirirsin diyordum. Takım formsuz ama sen de formsuzsun galiba hocam. Şaşırtamıyorsun artık ne bizi ne rakibi. Aydın'ın gireceği dakikaları herkes biliyor artık mesela. Ya da geriye düştüğümüzde ilk ne yapacağını. Biz senin şak diye Emre'yle Semih'i Fenerbahçe'ye karşı oynattığını biliriz hocam.

Hocam takım oynamıyor. Melo dedik, formsuz dedik ama tek dert Melo değil galiba. Amrabat diye bi adam aldırdın büyük paralara. Bi bildiği vardır hocanın dedik. Tutmadı hocam, bu adam top oynamaya gelmemiş. Emre Çolak geri gidiyor. Semih partnerim kim olacak diye düşünmekten maça çıkamıyor. Muslera bile geri gidiyor. Hamit'e bi şey demiyoruz artık ama güzel konuşuyor, zaten bi tek konuşuyor. Eboue? Berbat yeterince anlatan bir kelime galiba. Selçuk'u Avcı'nın bitirmesine nasıl izin verdin mesela?

Hocam biz sana güveniyoruz, bir tek sana. Üzme bizi artık. Bazen yapacak bir şey yok deriz ama senin yapacağın bir şeyler illa ki vardır hocam. I love you Hocam!

18 Ekim 2012 Perşembe

Bir Alex Değil!


Selçuk İnan'ın uymadığı bir sistem zaten boktan bir sistemdir. Hiddink'i gönderip Abdullah Avcı'yı getirecek kadar futboldan anlamayan insanların yönettiği federasyon dünya kupasına gitse diğerlerine haksızlık olur zaten.

Barcelona'dan nefret ediyorum. Sayelerinde topla oynamanın iyi bir şey olduğunu sanar oldu bizim teknik direktörlerimiz. Hepsinin ağzında top bizde kalsın lafı.Lan top sende kalsın da eğer elinde Messi, Alexis, Pedro yoksa arkalarında onlara top atacak Xavi, İniesta, Fabregas yoksa, ileridekilerin açıklarını kapayıp köprü olacak Busquets, Pique yoksa, kanatlardan akacak Alveslerin, Jordi Albaların yoksa sabaha kadar top sende kalsın bir bok olmaz. Sen topla oynar durursun, ileri attıkların duvardan seker gibi geri gelir, o gelenlerin birini kaçırır golü yersin. Sonra yine sabaha kadar topla oyna. E biz Barcelona gördük, şiir gibi top oynuyorlar. Lan senin takımından Arda-Emre-Nuri çıkarsa mahalle takımından farkın kalmaz, görmüyor musun? Kim sikler Tunay'ı, Caner'i, Topal'ı, Mevlüt'ü ne bileyim Sercan'ı. Hamit Real Madrid'den gelmiş. E kardeş adam depar atamıyor. Macaristan sol açığını tutamıyor daha. Bir adam geçecek hali kalmamış. Nuri? 5 sakatın olmasa yine yedek. Selçuk? Sakat olmasa da yedek zaten, sisteme uymuyor.

Romanya maçında Caner niye 5 dakika bile oynamadı? Niye bunu kimse sormadı? Emre Çolak, Aydın kurtarıcı olarak oyuna giriyorsa koyayım öyle Türk Futboluna. Adem Büyük diye bir adam var Kasımpaşa'da. Aydın'dan kötü mü oynar? Ya da Hüseyin Kala? Olcan? Antep'ten Muhammed ya da Cenk, Mevlüt'ten kötü topçu mu?

Romanya ve Macaristan maçları öncesi 0 puan alır, eleniriz diye düşündüm. İddaa'da her iki maçta rakiplerimize oynadım. Bu boktan takımla oraya gitmeyelim zaten, rezil oluruz. Bırakın bizi orda da Alex temsil etsin. Koca Milli Takım bir Alex değil sonuçta! Doğru mu Rıdvan?
Related Posts with Thumbnails