Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

12 Aralık 2009 Cumartesi

Antalyaspor-2 Galatasaray-3 / Keita ve Elano


Galibiyetin mimarıdır Abdulkader Keita. Fenerbahçe maçından beri ortada yoktu,bugün muhteşem geri döndü :) İyi ki varsın Kader,0-2'ye isyan etti resmen bugün!


3 hafta sonra Galatasaray galibiyeti görmek iyi geldi,Fenerbahçe taraftarına da tavsiye ediyorum :) Tabi maçın başında büyük bir şok yaşadık. 2 tane saçmasapan gol yedik ki takımın başında Yılmaz Vural olsa sağlam dayak yerdi topçular. Rıdvan da Erman Hoca da Rijkaard'ın böyle bi şey yapmayacağını,ofsayt taktiğinin sorumlusunun Servet olduğunu söylediler ki doğru olma ihtimali var. Leo Franco yenecek her golü yiyor sağolsun. Extensor kızar bunu okursa ama fikrim bu yönde. Yenecek golleri yiyor ne yazık ki,bazen yenmeyecekleri de. Büyük takım kalecisinin Ömer Çatkıç'tan fazlası olması lazım kanımca.

Maça geçersek yenen goller boştu ama her iki golde de kafa vuruşu çok güzeldi. Zan'ın sakatlığında stopere çekilen Topal,Sarp'ın yokluğunda tekrar orta sahadaki yerine döndü bu gece. Solbekte Caner,stoperde Balta-Servet,sağbekte de Sabri'nin yokluğunda Uğur vardı yine. Berbattı defans. Başka ne denebilir,BERBAT! 7 tane pozisyon verdiler Antalyaspor'a ki bu Antalyaspor'un rekoru olabilir. Servet dahil hepsi kötüydü maalesef. Servet'in aklından Avrupa'yı acilen çıkarması gerek. Ayrıca şu kadar eksiğin olduğu yerde forma giyemeyen Ayhan Akman da yedekliğe alışsa iyi olur! Barış bugün kötü ötesiydi,yine de Ayhan 5 dk oynayabildi. Topal-Elano ikilisi orta sahayı güzel topladı. Elano bugün ofans-defans muhteşem oynadı. Yürüyedursun!

Ve Daddy Cool. Forvette oynadı bugün ve yine çok çalıştı,elinde ne varsa sahaya koydu. Hagi'yle beraber Galatasaray'a gelmiş en kariyerli,en candan oynayan,en sempatik yabancıdır! Gitme bizi bırakma Daddy Cool,burda kal sembol ol!

Yalçın Ayhan denen gereksiz şahsiyet tüm maç Daddy ile uğraştı ki bu bence küfür nedenidir :) Hele son dakikalarda köşede yaptıkları deli etti beni.Şu adam Galatasaray forması giydi ya ona yanarım!

Elano golü kime hediye etti göremedim ama bana Adnan Polat'a gibi geldi :) Necati'nin kafası direkten döner dönmez kuzenlerime bu maçın kırılma anıdır bu maç dönecek dedim ki çok geçmeden Elano golünü attı. 3'ü atar mıyız sorusuna da rakibin aklı kaçan golde şimdi 3'ü de atarız dedim ki onu da yaptık :) 3.golde Şenolcan isimli solbek Keita'ya aynı Carlos gibi,Sancak gibi yapıştı ki korktum yumruk atacak diye ama atmadı gitti golü attırdı Kader,akıllanıyor mu ne :)

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails